Turkcell sınırsız internet paketleri – fiyatları

Standard

Turkcell-internet-paketleri sınırsız internet paketleri kullanımında bir yanlış anlaşılma olmasın öncelikle. Çünkü sınırsız zannediliyor. Halbuki belli bir kotadan sonra internet hızı çok fazla düşüyor. Turkcell sınırsız internet paketi fiyatları karşılaştırmalı olarak aşağıdaki gibi. Size uygun olanı seçebilirsiniz.

2 ana kategori olmak üzere 4 kategoride müşterilerine sunuluyor. Turkcell’in 1 GB adil kullanım kotalı olmak üzere 2 seçenekli, 4 GB adil kullanım kotalı olmak üzere 2 seçenekli paketi bulunmaktadır. Bu paketlerde bulunan hız limitleri adil kullanum kotasına kadar normal seviyede, kotayı geçtikten sonra belirli bir seviyeye düşmektedir.

1 GB Sınırsız – 25 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 1 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız 7.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, SINIRSIZ1GB yazıp 2222′ye gönderin.

1 GB Sınırsız – 30 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 1 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız ​43.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, ​TURBO1GB yazıp 2222′ye gönderin.

4 GB Sınırsız – 40 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 4 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız 7.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, SINIRSIZ4GB yazıp 2222′ye gönderin.

4 GB Sınırsız – 45 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 4 GB’lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn’ ye düşüyor. Maksimum desteklenen hız 43.2 Mbit/sn. Paketi alabilmek için, TURBO4GB yazıp 2222′ye gönderin.

Bir Cevap Yazın